Sort by
  • The Viewing

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • Kompromat

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • We Cry Together

    ★★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Crimes of the Future

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Diary of a Fleeting Affair

    ★★½

  • Men

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Rise

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • La Brigade

    ★★

  • Causeway

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • The King's Man

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ½

  • Carlos Ballarta: False Prophet

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • A Forbidden Orange

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • Belfast

    ★★

  • The Hand of God

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★