Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Reality

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Fair Play

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★½

  • Encanto at the Hollywood Bowl

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • 2022 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony

  • Disenchanted

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Slumberland

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • God's Crooked Lines

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • 13:14: The Challenge of Helping

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Causeway

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • The Chalk Line

    ★★

  • The Woman King

    ★★★

  • The Swimmers

    ★★★

  • Blonde

    ½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Wildcat

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

  • Fall

    ★★½