Sort by
  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Disenchanted

    ★★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Meet Cute

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Purple Hearts

    ½

  • Persuasion

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Marry Me

  • The Tinder Swindler

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • Maid

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Cinderella

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • He's All That

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

  • Cruella

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • One Royal Holiday

    ★★

  • Holidate

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★