Sort by

FoofDeckman has logged 34 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Bad Trip

Bad Trip

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Father

The Father

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Invader ZIM: Enter the Florpus

Invader ZIM: Enter the Florpus

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Twin Peaks: The Missing Pieces

Twin Peaks: The Missing Pieces

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Last Blockbuster

The Last Blockbuster

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
South Park Vaccination Special

South Park Vaccination Special

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
WALL·E

WALL·E

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Come and See

Come and See

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Small Axe

Small Axe

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Education

Education

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Alex Wheatle

Alex Wheatle

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Red, White and Blue

Red, White and Blue

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Lovers Rock

Lovers Rock

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mangrove

Mangrove

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Music

Music

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
The Devil Next Door

The Devil Next Door

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Nutty Professor

The Nutty Professor

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Locked Down

Locked Down

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Antebellum

Antebellum

2020
×
Read the review Edit this entry  
01
One Night in Miami...

One Night in Miami...

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry