Sort by

FoofDeckman has logged 33 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
Read the review Edit this entry  
26
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Psycho Goreman

Psycho Goreman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Earwig and the Witch

Earwig and the Witch

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Cusp

Cusp

2021
×
Read the review Edit this entry  
03
Flee

Flee

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
On the Count of Three

On the Count of Three

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
CODA

CODA

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Lizard

Lizard

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Touch of the Master's Hand

The Touch of the Master's Hand

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Bambirak

Bambirak

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Don't Go Tellin' Your Momma

Don't Go Tellin' Your Momma

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Criminals

The Criminals

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Wiggle Room

Wiggle Room

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Hive

Hive

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Cryptozoo

Cryptozoo

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
One for the Road

One for the Road

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
All Light, Everywhere

All Light, Everywhere

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Little Miss Fate

Little Miss Fate

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Souvenir, Souvenir

Souvenir, Souvenir

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Trepanation

Trepanation

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
The Fourfold

The Fourfold

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
GNT

GNT

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Misery Loves Company

Misery Loves Company

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ghost Dogs

Ghost Dogs

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Fire Next Time

The Fire Next Time

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
KKUM

KKUM

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Tropic Thunder

Tropic Thunder

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry