• Dos tipos de cuidado

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★★

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★★

  • Quantum of Solace

    ★★½

  • Casino Royale

    ★★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Godzilla

    ★★★½

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★½

  • Spectre

    ★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★½

  • Batman Begins

    ★★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★½

  • Iron Man

    ★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★

  • Enter the Dragon

    ★★★★