• Taken

    ★★★½

  • Transit

    ★★★★

  • The Breakfast Club

    ★★★½

  • 2010

    ★★★½

  • Doctor Zhivago

    ★★★

  • Topaz

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • Cape Fear

    ★★★★

  • As Good as It Gets

    ★★

  • Munich

    ★★

  • Black Narcissus

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Jupiter Ascending

    ★★

  • Akira

    ★★★★

  • The Conformist

    ★★★

  • Red Sonja

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★★

  • Roma

    ★★