Sort by

Tentin has logged 12 entries for films during January 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Despicable Me

Despicable Me

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Total Recall

Total Recall

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
To Catch a Thief

To Catch a Thief

1955
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Up

Up

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Cars 2

Cars 2

2011
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
Rambo

Rambo

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Days of Heaven

Days of Heaven

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dredd

Dredd

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Last Samurai

The Last Samurai

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry