Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Togo

    ★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Stranger

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Targeted

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • All Hail

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Windfall

    ★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Resurrection

    ★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★

  • Scream

    ★★½

  • The 355

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Operation Mincemeat

    ★★½

  • Finch

    ★★★

  • Warning

    ½

  • Night Teeth

    ★★½

  • Photocopier

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Schumacher

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Nine Perfect Strangers

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Beckett

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★