Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Harry & Meghan

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Strange World

    ★★★½

  • Poker Face

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Emily

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Honor Society

    ★★★

  • Andrew Schulz: Infamous

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Persuasion

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★½

  • Prehistoric Planet

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Under the Banner of Heaven

  • Split Ends

  • Gaslit

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • RRR

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • And Just Like That… The Documentary

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Landscapers

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½