Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • Puppy Love

    ★★½

  • Zoey 102

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • John Early: Now More Than Ever

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Bama Rush

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Prom Pact

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Reality

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Rosaline

    ★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Meet Cute

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Blackening

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Secret Headquarters

    ★½

  • Wedding Season

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • They/Them

  • Honor Society

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

  • Fire Island

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★★

  • The Silent Twins

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★