• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Intrusion

    ★★★½

  • Kate

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Devaneios

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • The Underground Railroad

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Boneca do Inferno

    ★★★★★

  • Conexão Macabra

    ★★★★★

  • 13:13

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • The Little Things

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

    ★★★★★

  • Monster Hunter

  • Just Another Christmas

    ★★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • What We Wanted

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★★

  • The Swarm

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★★

  • 56

    ★★★★★

  • Imagem

    ★★★★★

  • The Old Guard

    ★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • His House

    ★★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • The King

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • The Kitchen

    ★★★★

  • This Is Football

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Shaft

    ★★★★★