Sort by
  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★★½

  • Charlie Countryman

    ★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★½

  • The Twilight Saga: Eclipse

  • The Twilight Saga: New Moon

  • Twilight

    ★★

  • Mamma Mia!

    ★★★★★

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★★½

  • Saw

    ★★★★

  • The Room

    ½

  • Memento

    ★★★½

  • The Matrix

    ★★★★★

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Silence of the Lambs

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★½