M@ has logged 45 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Justice League

Justice League

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Eight Legged Freaks

Eight Legged Freaks

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Krampus

Krampus

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Fred Claus

Fred Claus

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Elf

Elf

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Family Man

The Family Man

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Pagan Warrior

Pagan Warrior

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Elf Who Didn't Believe

The Elf Who Didn't Believe

1997
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Mrs. Claus

Mrs. Claus

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
A Creepshow Holiday Special

A Creepshow Holiday Special

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
A Christmas Horror Story

A Christmas Horror Story

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Changeling

The Changeling

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Rudolph the Red-Nosed Reindeer

Rudolph the Red-Nosed Reindeer

1964
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Santa Claus Is Comin' to Town

Santa Claus Is Comin' to Town

1970
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Cricket on the Hearth

Cricket on the Hearth

1967
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Little Drummer Boy

The Little Drummer Boy

1968
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Fubar II

Fubar II

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Frosty the Snowman

Frosty the Snowman

1969
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Gingerdead Man

The Gingerdead Man

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Krampus Origins

Krampus Origins

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Krampus: The Devil Returns

Krampus: The Devil Returns

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Krampus: The Christmas Devil

Krampus: The Christmas Devil

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Mother Krampus 2: Slay Ride

Mother Krampus 2: Slay Ride

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mother Krampus

Mother Krampus

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Lake Alice

Lake Alice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
3 Bears Christmas

3 Bears Christmas

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Magic Crystal

The Magic Crystal

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Elves

Elves

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
The Elf

The Elf

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
A Merry Friggin' Christmas

A Merry Friggin' Christmas

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Elfland

Elfland

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
Axemas 2: Blood Slay

Axemas 2: Blood Slay

×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Axemas

Axemas

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ice Queen

Ice Queen

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Elf-Man

Elf-Man

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
The Rocker

The Rocker

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry