Sort by
  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

  • Bad CGI Gator

    ★★★

  • Love Virtually

    ★★

  • Bring Her to Me

    ★★★★

  • Stalked by My Stepsister

  • Misery Mountain

  • Dark Harvest

    ★★★

  • Ghost Adventures: Devil Island

    ★★★

  • AIMEE: The Visitor

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • The Beast Beneath

  • Demonic Toys: Jack-Attack

    ★★★

  • Silent as the Grave

  • A Bengal for Christmas

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Big Freakin’ Snake

  • Hellvira on the run

  • The Flash

    ★★★★

  • Magic and Mischief

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Hell of the Screaming Undead

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Carnage Collection: Bloody Big Top

    ★★

  • Cocaine Shark

    ★★

  • Stale Popcorn & Sticky Floors

  • Carnage Collection: Feast of Flesh

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Bang Bang Betty

  • Cocaine Cougar

    ½

  • Parasite Lady

    ★★½

  • Carnage Collection: Forbidden Freaks

    ★★½

  • Paint

    ★★★

  • Carnage Collection: Vicious Violence & Vengeance

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Alien Planet

  • Carnage Collection: Evil Edibles

    ★★

  • Murderbot

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Subspecies V: Blood Rise

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Craving

  • Die Hart

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Carnage Collection: Vampire Bloodlust

    ★★½

  • Cobra Strike Force

  • Motorboat

    ★★½

  • Critters, Carnivores and Creatures

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Tales of the Fantastic

    ★★★

  • Doll Killer 3

  • Bermuda Island

  • Carnage Collection: Deadly Dollies

    ★★½

  • 16 Bits

  • Videoverse: Mixtape

    ★½

  • Demonoids from Hell

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Carnage Collection - Puppet Master: Trunk Full of Terror

    ★★★

  • Dragon Tales

    ★★★

  • Cosmic Chronicles

    ★★½

  • The 12 Slays of Christmas

    ★★

  • Play Dead

    ★★★

  • The Mean One

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★