Sort by
  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • The House

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • A Whisker Away

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Hellboy

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Glass

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Sangre blanca

    ★★★

  • Halloween

    ★★★

  • The Predator

    ★★★

  • My Masterpiece

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★½