Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Murder Mystery 2

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Smile

  • All Quiet on the Western Front

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

  • Prey

  • The Gray Man

    ★★★

  • Girl in the Picture

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Triangle of Sadness

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

  • Windfall

  • The Weekend Away

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Ledge

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The 355

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • House of Gucci

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

  • You Are Not My Mother

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Cinderella

  • King Richard

    ★★★★

  • The Protégé

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Aftermath

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

  • Jungle Cruise

  • The French Dispatch

  • The Forever Purge

  • Black Widow

    ★★★★½

  • The Deep House

  • Luca

    ★★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Cruella

  • The Woman in the Window

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½