• No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • A Recipe for Seduction

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Onward

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Star Wars Collection

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Golden Hour

    ★★½

  • A Heist with Markiplier

    ★★½

  • Song for the Sky

    ★★

  • Skywatch

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • The Fanatic

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★

  • Hair Love

    ★★½

  • Full Force

    ★★★

  • Messages

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • A Florida Melancholy

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Lux Æterna

    ★★★

  • First Love

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

  • UglyDolls

    ½

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Hellboy

    ★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Notes from Melanie

    ★★½

  • Fighting with My Family

    ★★

  • Apollo 11

    ★★★½

  • Kitbull

    ★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★½

  • Lover

    ★★

  • Bumblebee

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Shrek Retold

    ★★★

  • Aquaman

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★½

  • Venom

    ★½

  • Green Book

    ★★★

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • First Man

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★½

  • Possum

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★