Sort by
  • Fast X

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • The Woman King

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Elvis

    ★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • RRR

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½