Sort by
  • The Creator

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • BS High

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • 100 Years of Warner Bros.

    ★★½

  • SmartLess: On the Road

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★½

  • Slumberland

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★½

  • Hellraiser

    ★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Nikki Glaser: Good Clean Filth

    ★★

  • Persuasion

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½