Sort by

Daniel has logged 11 entries for films during February 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Unsound

Unsound

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Black Friday

Black Friday

2020
×
★★★★
Edit this entry  
20
We Bought a Zoo

We Bought a Zoo

2011
×
★★★½
Edit this entry  
19
Mommy

Mommy

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Nightmare Alley

Nightmare Alley

1947
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Cube

Cube

1997
×
★★★★
Edit this entry  
06
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Edit this entry  
05
CODA

CODA

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry