Sort by
  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Light & Magic

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Fire Island

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Morbius

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Blacklight

  • Fresh

    ★★★½

  • A Life On The Farm

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • The Grucifixion

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Broken Bonds

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Inoculation

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • The Ninth Jedi

  • Squid Game

    ★★★★★

  • My Son

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Spring

    ★★½

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • I Don't Know Jack

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½