Sort by
  • Family Switch

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Depp V Heard

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • 80 for Brady

  • I Believe in Santa

    ½

  • Harry & Meghan

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • The Noel Diary

    ★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★

  • Boo, Bitch

    ★★

  • Hello, Goodbye, and Everything in Between

    ★★

  • Persuasion

    ★★

  • Love & Gelato

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★½

  • The Girl from Plainville

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Tall Girl 2

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Book of Boba Fett

    ★★★½

  • The Hating Game

    ★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★½

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

  • Encanto

    ★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★