Sort by

dani✨ has logged 60 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Marry Me

Marry Me

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Only the Brave

Only the Brave

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Step Up All In

Step Up All In

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Step Up Revolution

Step Up Revolution

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Step Up 3D

Step Up 3D

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Step Up 2: The Streets

Step Up 2: The Streets

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Step Up

Step Up

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Princess

The Princess

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Greenland

Greenland

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Angel Has Fallen

Angel Has Fallen

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
London Has Fallen

London Has Fallen

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Princess Switch 3: Romancing the Star

The Princess Switch 3: Romancing the Star

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Princess Switch: Switched Again

The Princess Switch: Switched Again

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Princess Switch

The Princess Switch

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Man from Toronto

The Man from Toronto

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Olympus Has Fallen

Olympus Has Fallen

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
No Reservations

No Reservations

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Perfect Man

The Perfect Man

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Red Wing

Red Wing

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Love Wedding Repeat

Love Wedding Repeat

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jack Reacher

Jack Reacher

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Venom

Venom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
War of the Worlds

War of the Worlds

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Knight and Day

Knight and Day

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
Read the review Edit this entry  
12
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
Read the review Edit this entry  
11
Jack Reacher: Never Go Back

Jack Reacher: Never Go Back

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Jack Reacher

Jack Reacher

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Mission: Impossible – Rogue Nation

Mission: Impossible – Rogue Nation

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mission: Impossible – Rogue Nation

Mission: Impossible – Rogue Nation

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Mission: Impossible – Ghost Protocol

Mission: Impossible – Ghost Protocol

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry