Sort by
  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Teen Wolf: The Movie

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • The Princess

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Marry Me

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Red Notice

  • No Time to Die

  • The Guilty

    ★★

  • The Kissing Booth 3

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Thunder Force

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★½

  • The Devil All the Time

  • I'm Thinking of Ending Things

  • After We Collided

  • Work It

  • Greenland

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • The Old Guard

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Love Wedding Repeat

    ½

  • The Trials of Gabriel Fernandez

    ★★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • 6 Underground

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

  • Jumanji: The Next Level

  • The Knight Before Christmas

  • Charlie's Angels

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The King

    ★★★

  • Ford v Ferrari

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • The Red Sea Diving Resort

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Men in Black: International

    ★★★★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Hustle

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • The Perfect Date

  • After

    ★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Despite Everything

  • Triple Frontier

    ★★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★½

  • Ellen DeGeneres: Relatable

  • The Mule

    ★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  • Aquaman

    ★★½