Sort by
  • Fast X

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

    ★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Sr.

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

  • After Ever Happy

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Ms. Marvel

  • Lightyear

    ★★★½

  • We Cry Together

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • We Own This City

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★