Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ghosted

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Watcher

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Fall

    ★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Nan Movie

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★★½

  • Nanny

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½