Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • El Conde

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • 100 Years of Warner Bros.

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Radical

    ★★★★

  • Cassandro

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Say Hey, Willie Mays!

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • DIVE

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Noise

    ★★★

  • The Kings of the World

    ★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • All or Nothing: Arsenal

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • National Theatre Live: Prima Facie

    ★★★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Virus:32

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Northern Skies Over Empty Space

    ★★★★

  • Uncharted

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Breaking

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • The 355

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★