Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Man of the House

    ★★★

  • Loverboy

    ★★

  • Joe Versus the Volcano

    ★★★

  • The Crush

    ★★★

  • Legend

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • After Hours

    ★★★★

  • What Happens in Vegas

    ★★★½

  • Saving Private Ryan

    ★★★★

  • Killers

    ★★★

  • Misery

    ★★★½

  • You've Got Mail

    ★★★★

  • Saw

    ★★★

  • Uptown Girls

    ★★★★

  • Four Weddings and a Funeral

    ★★★½

  • When Harry Met Sally...

    ★★★★★

  • Lost River

    ★★★½