Sort by
  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★

  • Ballerina

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Creator

    ★★★

  • Reptile

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Hidden Strike

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Stan Lee

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Arnold

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★

  • The Mother

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Dear Mama

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ★½

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★½

  • Cocaine Bear

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • You People

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Something from Tiffany's

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Shaq

    ★★★½

  • Strange World

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★

  • Black Adam

    ★½

  • The Redeem Team

    ★★★★