Sort by
  • Barbie

  • To Catch a Killer

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

  • You People

    ★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Leave

  • Hellraiser

    ★★

  • Lou

    ★★

  • Smile

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Blue Jean

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★★★

  • My Broken Mariko

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Broker

    ½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Umma

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

  • Spin Me Round

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Love and Leashes

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★

  • Resurrection

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★½

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • My Son

  • The Last Duel

  • Kate

    ★★★