Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

  • Air

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Eye of the Forest

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Honor Society

    ★★★

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

  • Lightyear

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Pam & Tommy

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½