Sort by
  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★½

  • Wonka

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★½

  • Prey for the Devil

    ½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★