Sort by
  • Pearl

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Three Months

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • The Legacy of Chucky

  • Titane

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • In A Dream

  • Luca

    ★★★★

  • Far from the Tree

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • I Promised You the Moon

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Last Twilight in Phuket

  • F9

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • CODA

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • It's a Sin

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Creating The Queen's Gambit

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Call

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Happiest Season

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • I Told Sunset About You

    ★★★★★

  • MTV Unplugged Presents: Miley Cyrus Backyard Sessions

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★★★