Sort by
  • Joker: Folie à Deux

  • Dune: Part Two

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★½

  • Good Burger 2

    ½

  • Mike Birbiglia: The Old Man and the Pool

    ★★★★

  • All-Time High

    ½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • Matt Rife: Natural Selection

    ★★

  • Napoleon

    ★★

  • David Holmes: The Boy Who Lived

    ★★★½

  • Trevor Wallace: Pterodactyl

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

  • Thanksgiving

  • The Dark, Sad Life of Boogie2988

    ★★★½

  • Ralph Barbosa: Cowabunga

    ★★½

  • Inside Voices

    ★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • Pete Holmes: I Am Not for Everyone

    ★★★★

  • Old Dads

  • Mortal Kombat Legends: Cage Match

  • BRICK

    ★★½

  • No Apparent Reason

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Poison

    ★★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★

  • The Swan

    ★★★★½

  • Saw X

  • V/H/S/85

  • No One Will Save You

    ★½

  • The Creator

    ★★

  • Noctambule

    ★★★★½

  • Expend4bles

    ½

  • When Evil Lurks

    ★★½

  • Pain Hustlers

    ★½

  • Next Goal Wins

    ½

  • Dream Scenario

    ★½

  • Dicks: The Musical

    ½

  • Dumb Money

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★

  • Maestro

    ½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Poor Things

  • Fingernails

    ½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★½

  • Strays

    ½

  • Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Heart of Stone

    ½

  • Middle Sized Things

    ★★★★½

  • The Passenger

    ★★

  • Matt McCusker: The Speed of Light

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

  • The Alpha

  • Mark Normand: Soup to Nuts

    ★★★★

  • Jim Gaffigan: Dark Pale

    ★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Blue Beetle

    ½

  • Cobweb

    ½

  • Dream Static

    ★★★

  • Haunted Mansion

  • I Came Everywhere

    ½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ½

  • The Out-Laws

    ½

  • Kevin Hart: Reality Check

    ★★★

  • Tom Segura: Sledgehammer