Sort by

Benjamin Clarke has logged 15 entries for films during October 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jeepers Creepers

Jeepers Creepers

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Bram Stoker's Dracula

Bram Stoker's Dracula

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Trick 'r Treat

Trick 'r Treat

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Haunting of Hill House

The Haunting of Hill House

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Night Comes for Us

The Night Comes for Us

2018
×
★★★
Edit this entry  
20
Halloween II

Halloween II

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Halloween

Halloween

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Apostle

Apostle

2018
×
★★★
Edit this entry  
11
First Man

First Man

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Star Is Born

A Star Is Born

1954
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Venom

Venom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry