Sort by

Benjamin Clarke has logged 20 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Casino

Casino

1995
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
28
The Game

The Game

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Vertigo

Vertigo

1958
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Quest for Camelot

Quest for Camelot

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Monty Python and the Holy Grail

Monty Python and the Holy Grail

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Endless

The Endless

2017
×
★★★
Edit this entry  
21
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Do the Right Thing

Do the Right Thing

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Teen Titans Go! To the Movies

Teen Titans Go! To the Movies

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★
Edit this entry  
07
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pirates of the Caribbean: At World's End

Pirates of the Caribbean: At World's End

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry