Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Spiderhead

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Stories of West Side Story

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Something's Coming: West Side Story

  • Nightmare Alley

    ★★