• Copshop

  • Malignant

  • Candyman

  • Reminiscence

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

  • Don't Breathe 2

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

  • Jungle Cruise

  • Blood Red Sky

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • The Forever Purge

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Infinite

  • F9

  • Cruella

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

  • Zack Snyder's Justice League

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • In the Earth

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • WandaVision

  • Monster Hunter

  • Freaky

  • Another Round

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★★

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★★

  • Project Power

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★½

  • Host

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★½

  • Ava

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Greyhound

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Capone

  • Extraction

    ★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • The Nest

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Relic

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • The Night House

  • Spree

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★★

  • Cats