Sort by
  • Red Island

    ★½

  • Perfect Days

  • Just The Two Of Us

    ★★★

  • Kidnapped

    ★★★½

  • The Settlers

    ★★½

  • Club Zero

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★

  • If Only I Could Hibernate

    ★★★

  • Firebrand

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★

  • May December

    ★★★

  • The King of Algiers

    ★★½

  • Youth (Spring)

    ★★

  • Strange Way of Life

  • Jeanne du Barry

    ★★

  • A Brighter Tomorrow

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • All Your Faces

    ★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • On the Wandering Paths

    ★½

  • Last Night of Amore

    ★★★½

  • The Crime Is Mine

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Inside

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Service public

    ★★★½

  • Behind the Haystacks

    ★★★

  • The Blaze

    ★★

  • The House

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • No Bears

    ★★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Other People's Children

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • The Lockdown Tower

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • The Last Tribe

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • The Sitting Duck

    ★½

  • White Noise

    ★½

  • Grand Expectations

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • I Love Greece

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • On the Edge

    ★★★

  • Irma Vep

    ★★★

  • Masquerade

    ★★½

  • The Green Perfume

  • Broker

    ★★★½

  • Pacifiction

    ★★★½

  • The Beasts

    ★★

  • The Mountain

    ★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Leila's Brothers

    ★★

  • Dodo

    ★★★

  • Nostalgia

    ★★★

  • The Innocent

    ★★★½

  • Godland

    ★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • On Xerxes' Throne

    ★★★½

  • Burning Days

    ★★½

  • The Five Devils

    ★★★½