• White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • WeCrashed

    ★★★½

  • UMMA

    ★★

  • X

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Andy Warhol Diaries

    ★★★½

  • The Dropout

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Inventing Anna

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★

  • The Curse of Von Dutch: A Brand to Die For

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Antlers

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Deep House

    ★★★

  • Lisey's Story

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • A Glitch in the Matrix

    ★★½

  • In the Earth

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Puparia

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Books of Blood

    ★★

  • Caveat

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Good Boy

    ★★½

  • Lingering

    ★★★½

  • TFW No GF

    ½

  • Sputnik

    ★★★½

  • Cursed Films

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★