Sort by
  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Susie Searches

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Rise

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Umma

  • Bad Axe

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Uncharted

  • Marry Me

  • Am I Ok?

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Monsta X: The Dreaming

  • The King's Man

    ★½

  • Single All the Way

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Memoria

  • Love Hard

  • Red Notice

    ½

  • Eternals

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Wolf

    ★★★

  • Squid Game

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Blue Bayou

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • Annette

  • Black Widow

    ★½

  • Luca

    ★★★★

  • Infinite

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

    ★★★★

  • Mare of Easttown

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★