Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope: Answers

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★★½

  • Cops and Robbers

    ★★★★½

  • Shithouse

    ★★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • First Reformed

    ★★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Okja

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★★

  • A Ghost Story

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★½

  • Creed

    ★★★★★

  • Riley's First Date?

    ★★★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★★½

  • Testament of Youth

    ★★½

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★★★

  • Blended

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★½

  • Boyhood

    ★★★★★