• V/H/S/94

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★

  • The 8th Night

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • Censor

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Another Round

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • Don't Listen

    ★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Happening

  • Deviation

  • France Against the Robots

  • The Hunt

  • Murder Death Koreatown

    ★★★

  • The Bridge Curse

    ★★

  • The Trouble with Being Born

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Red Moon Tide

    ★★★★

  • EX

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Possessor

    ★★★

  • The Night House

    ★★★

  • History of the Occult

    ★★★

  • Underwater

  • The Grudge

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • The Fall

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Watchmen

    ★★

  • The Beach House

    ★★

  • Knives Out

    ★★★

  • White on White

    ★★★

  • Unaired Abduction Interview

  • Joker

    ★★★

  • Eye for an Eye

    ★★★

  • First Cow

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • It Chapter Two

  • Nimic

  • Ready or Not

    ★★

  • Crawl

    ★★

  • The Influence

  • Midsommar

    ★★★

  • Too Old to Die Young

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Fire Will Come

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★