• Dune

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • The Idealists

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Tenet

    ★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Identifying Features

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • I'm No Longer Here

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Sharp Objects

    ★★★★

  • The Post

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★★

  • Captain Fantastic

    ★★★★★