Sort by
  • Eye for an Eye 2

    ★★★★

  • Air Force One Down

    ★★½

  • Land of Bad

    ★★½

  • Badland Hunters

    ★★½

  • Argylle

  • Love and Work

    ★★★

  • Sixty Minutes

    ★★★★

  • Hell of SE

    ★★★

  • African Giants

    ★★★½

  • Brando with a Glass Eye

    ★★

  • Naa Saami Ranga

    ★★★★½

  • Saindhav

    ★★★

  • Ayalaan

    ★★½

  • Merry Christmas

    ★★★★½

  • Hellhound

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★★

  • Alienoid: Return to the Future

    ★★★★

  • I Did It My Way

    ★★★

  • Salaar

    ★★★

  • Endless Journey

    ★★½

  • The Bricklayer

    ★★★

  • Ruthless

    ★½

  • The Invisible Guest

    ★★

  • Animal

  • Silent Night

    ★★½

  • The Complex Forms

    ★★★★

  • Tiger 3

    ★★½

  • Jigarthanda DoubleX

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★

  • The Last Wife

    ★★★½

  • Rumble Through the Dark

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★

  • Boudica

  • Knuckle Girl

    ★★★

  • Ganapath

    ★★★½

  • Leo

    ★★★★½

  • Jigen Daisuke

    ★★★½

  • The Book of Clarence

  • Fast Charlie

    ★★★½

  • Ballerina

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Muzzle

    ★★½

  • The Accident

    ★★★★

  • Suburban Tale

    ★★

  • Mushrooms

    ★★½

  • The Last Stop in Yuma County

    ★★★★

  • Your Lucky Day

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • Live

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • V/H/S/85

    ★★½

  • Dr. Cheon and the Lost Talisman

    ★★★½

  • The Creator

    ★½

  • Dark Asset

    ★★

  • The Movie Emperor

    ★★★½

  • Mark Antony

    ★★★

  • Expend4bles

    ★½

  • Outlaw Johnny Black

    ½

  • Rise of the Footsoldier: Vengeance

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Anna's Feelings

    ★★

  • American Fiction

    ★★★

  • Jawan

    ★★★★

  • The Nun II

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★

  • The Monk and the Gun

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • King of Killers

    ★★

  • Saltburn