Sort by

Rusher has logged 11 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
A Silent Voice

A Silent Voice

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Modern Times

Modern Times

1936
×
★★★★
Edit this entry  
13
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry