Sort by
  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Plumber

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Chadwick Boseman: A Tribute for a King

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Joker: Put on a Happy Face

  • Project Power

    ★★★

  • The Stunt Double

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Artemis Fowl

    ½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Scoob!

    ★★

  • The Half of It

    ★★½

  • Extraction

    ★★½

  • Candle

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★½