Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • West Side Story

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Card Counter

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Lamb

    ★★

  • Blue Bayou

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Us Kids

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★½

  • Moonlight

    ★★★★½

  • The Prison in Twelve Landscapes

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★★

  • About Elly

    ★★★★★

  • Gremlins

    ★★★½

  • The Shining

    ★★★★½

  • Don't Look Now

    ★★★★½

  • Cabaret

    ★★★½

  • PlayTime

    ★★★★

  • Black Girl

    ★★★★½

  • Rashomon

    ★★★★★