Sort by

fehaberfeld has logged 40 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
The Novice

The Novice

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Humans

The Humans

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Marionette

Marionette

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
18
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
7 Prisoners

7 Prisoners

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Bug

Bug

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Eternals

Eternals

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Antlers

Antlers

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Dave Chappelle: The Closer

Dave Chappelle: The Closer

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Trip

The Trip

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
The Night House

The Night House

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Lamb

Lamb

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Together

Together

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Titane

Titane

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Malignant

Malignant

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Clueless

Clueless

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Kentucky Fried Movie

The Kentucky Fried Movie

1977
×
Read the review Edit this entry  
22
Annette

Annette

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
CODA

CODA

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry